Jeśli muzykowanie jest Ci bliskie i chcesz śpiewać w chórze – dołącz do nas!

Repertuar chóru jest różnorodny i eklektyczny – od muzyki dawnej, renesansowej, przez sakralną, ludową do zupełnie współczesnej. Często prezentujemy prawykonania i  śpiewamy utwory stworzone specjalnie dla nas.

Na najbliższe przesłuchania zapraszamy przede wszystkim tenory. Przesłuchania  odbędą się w Domu Kultur Kadr (ul. Gintrowskiego 32 w Warszawie) w sobotę 27 kwietnia. Startujemy o 14:00 (sala 201: Wilk z Wall Street).

Na przesłuchanie nie trzeba nic przygotowywać. Sprawdzamy skalę i ogólną kondycję głosu. Prosimy o powtórzenie kilku prostych melodii.

Szukamy osób muzykalnych, chętnie z doświadczeniem chóralnym – ale nie wykluczamy nikogo. Jako chór gwarantujemy udział w licznych koncertach, konkursach i projektach. Jeśli możesz poświęcić śpiewaniu kilka godzin tygodniowo – wynagrodzimy Cię niezwykłymi przeżyciami muzycznymi!

Kilka podstawowych informacji o funkcjonowaniu chóru:

  • Próby odbywają się w DK Kadr (ul. Gintrowskiego 32 w Warszawie) co tydzień w soboty, w godzinach 11.00 – 14.00 – zobaczy jak pracujemy na filmie z próby.
  • Przed koncertami organizujemy dodatkowe próby – kalendarz terminów podajemy z wyprzedzeniem.
  • Organizujemy też dodatkowe spotkania „korepetycyjne”, szczególnie dla osób z mniejszym doświadczeniem i nie czytających nut – wspieramy się w podnoszeniu umiejętności!
  • Oprócz prób wymagamy samodzielnego powtarzania materiału w domu – oferujemy w tym celu nagrania wszystkich głosów i utworów.
  • Działalność chóru wspiera stowarzyszenie finansowane ze składek chórzystów (30zł/miesiąc)

Więcej przykładów naszej pracy możesz posłuchać w filmie poniżej i na naszym kanale Youtube.